Garantijos ir sąlygos grąžinti

1. Teisė atsisakyti pirkimo-pardavimo sutarties
1.1. Teisė atsisakyti pirkimo-pardavimo sutarties:
1.1.1 Pirkėjas, kuris yra vartotojas, turi teisę per 14 (keturiolika) dienų nenurodydamas priežasties atsisakyti pirkimo-pardavimo sutarties pasinaudodamas sutarties atsisakymo teise, apie tai pranešdamas Pardavėjui. Pirkėjas negali naudotis šia teise, jei Pirkėjas nėra vartotojas, taip pat Ministrų kabineto taisyklių № 255 22 punkte nurodytais atvejais. «
Nuotolinės sutarties taisyklės» 20 gegužė 2014.
1.1.2. Pirkėjas informuoja yourroom.lt apie sutarties atsisakymą vienu iš šių būdų: užpildydamas sutarties atsisakymo formą (atšaukimo formą galima atsisiųsti) arba pateikdamas aiškų pareiškimą, kuriame nurodo savo sprendimą atsisakyti sutarties.
Pranešimas apie sutarties atsisakymą bus išsiųstas el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , adresą:  gatvė Meyranas 5, Ryga, Latvija, LT-1073. Gavusi pranešimą iš Pirkėjo, yourroom.lt nedelsdama išsiunčia patvirtinimą dėl pranešimo gavimo.
1.1.3. 14 (keturiolikos) dienų laikotarpis, suteiktas norint pasinaudoti teise atsisakyti pirkimo-pardavimo sutarties ir pasinaudoti teise atsisakyti sutarties, apskaičiuojamas taip: (a) kai sudaroma pirkimo-pardavimo sutartis - nuo tos dienos, kurią Pirkėjas arba jo nurodytas asmuo, išskyrus vežėją, gauna užsakytas prekes; (b) jei Pirkėjas viename užsakyme užsisakė daugiau nei vieną prekę ir prekės pristatomos atskirai - nuo tos dienos, kurią Pirkėjas arba jo nurodytas asmuo, išskyrus vežėją, gauna paskutinę prekę (c) jei prekės pristatomos skirtingomis partijomis ar dalimis - nuo tos dienos, kurią Pirkėjas ar jo nurodytas asmuo, išskyrus vežėją, gauna paskutinę partiją ar dalį.

1.2. Prekių ir pinigų grąžinimo tvarka
1.2.1. Pirkėjas turėtų nusiųsti prekes atgal į mūsų sandėlį yourroom.lt
pagal adresą gatvė Lubanas 82, Ryga, Latvija, LT-1073, susisiekę su mumis telefonu +370-52-060-262, be nepagrįsto delsimo, bet ne vėliau kaip per 14 dienų nuo tos dienos, kai jis mus informavo apie savo sprendimą atsisakyti šios sutarties.
1.2.2. Teisės atsisakyti sutarties galiojimo laikotarpiu vartotojas turi teisę naudoti prekes tiek, kiek reikia prekėms patikrinti (tiek, kiek tai galima padaryti prieš perkant produktą įprastoje parduotuvėje). Naudodamasis sutarties atsisakymo teise, vartotojas yra atsakingas už prekių, kurios viršija numatytą prekių paskirtį, naudojimąsi sutarties atsisakymo teise, kuri nesuderinama su sąžiningumo principu, taip pat su prekių verte, kokybe ir saugumu. Pardavėjas turi teisę negrąžinti pinigų už prekes, kurios grąžinamos su trūkumais. Pardavėjas neatsako už siuntas, kurias Pirkėjas atsiuntė netinkamai supakuotas, nurodydamas netinkamą adresą, taip pat už tai, kad siuntos buvo pamestos ar sugadintos grąžinant Pardavėjui.
1.2.3.Jei Pirkėjas įsigijo prekių komplektą, jis privalo grąžinti Pardavėjui visą prekių komplektą, tai yra. Pirkėjas gali naudotis numatytomis prekių grąžinimo teisėmis tik visoms rinkinyje esančioms prekėms. Tuo atveju, jei viena iš komplekte esančių prekių neatitinka Taisyklių 1.2.2 punkte numatytų reikalavimų, Pardavėjas turi teisę atsisakyti priimti visą grąžintą prekių komplektą.
1.2.4.Jei Pirkėjas pasinaudojo teise atsisakyti sutarties, pinigai jam bus grąžinti per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų po to, kai Pirkėjo pranešimas buvo nusiųstas Pardavėjui, o jei Pirkėjas negrąžino prekių Pardavėjui šiame punkte numatytais terminais, terminas skaičiuojamas nuo grąžinimo dienos. prekės Pardavėjui.
1.2.5. Pirkėjas padengia tiesiogines išlaidas, susijusias su prekių perdavimu atgal. Maksimalios išlaidos gali būti apie 170,00 euras.
1.2.6. Grąžinamos lėšos bus naudojamos tuo pačiu mokėjimo būdu, kurį Pirkėjas naudojo pirkdamas, nebent Šalys aiškiai susitaria kitaip. Bet kokiu atveju pirkėjas nebus apmokestintas už tokią pinigų grąžinimą.

2. Prekių kokybės užtikrinimas
2.1. Visos internetinės parduotuvės yourroom.lt siūlomos prekės yra aptarnaujamos pagal Latvijos Respublikos vartotojų teisių apsaugos įstatymo normas ir tai yra per 24 mėnesius nuo pirkimo dienos.
2.2. Informacija, susijusi su garantinėmis sąlygomis teikia

3. Pirkėjo teisės, jei jam perduodamos prekės, kurios neatitinka sutarties sąlygų
3.1. Pirkėjas, kuriam buvo parduotos ar perduotos naudoti prekės, neatitinkančios sutarties sąlygų, turi teisę reikalauti, kad Pardavėjas atliktų vieną iš šių veiksmų:
        ◦ pašalinti prekių neatitikimą;
        ◦ iškeiskite prekes į tokias, kurios užtikrins sutarties sąlygų laikymąsi;
        ◦ sumažinti prekių kainą;
        ◦ nutraukti sutartį ir grąžinti pinigų sumą, kurią Pirkėjas sumokėjo už prekes.
3.2. Visų pirma, Pirkėjas turi teisę reikalauti iš Pardavėjo nemokamai pašalinti prekių neatitikimą sutarties sąlygoms arba nemokamai keistis prekėmis, išskyrus atvejus, kai tai neįmanoma arba neproporcinga.
3.3. Prekių ar mainų neatitikimo pašalinimas laikomas neproporcingu, jei Pardavėjas patiria išlaidų, neproporcingų kitoms alternatyvioms priemonėms, nurodytoms 3.1 punkte, atsižvelgiant:
        ◦ prekių vertė be jokių neatitikimų;
        ◦ neatitikimo svarba;
        ◦ ar alternatyvos naudojimas sukelia didelių nepatogumų pirkėjui.
3.4. Produktas keičiamas arba jo neatitikimas turi būti pašalintas nemokamai (įskaitant neatlyginant prekių, darbų, medžiagų ir kt. Siuntimo išlaidų atlyginimo) ir per pagrįstą laiką nesudarant nepatogumų Pirkėjui ir atsižvelgiant į prekės savybes bei jo naudojimo paskirtį.
        3.5. Pirkėjas turi teisę reikalauti iš Pardavėjo sumažinti prekių kainą arba nutraukti sutartį ir atitinkamai grąžinti už prekes sumokėtus pinigus, jei Pardavėjas per pagrįstą laiką nepašalino prekių neatitikimo sutarties sąlygoms arba neiškeitė prekių pagal sutarties sąlygas, arba jei šios atliekami veiksmai, sukeliantys didelių nepatogumų Pirkėjui. Gali būti atsižvelgiama į kainos sumažinimą, sutarties nutraukimą ar Pirkėjo sumokėtų pinigų grąžinimą, prekių nusidėvėjimą ar naudą, kurią Pirkėjas gavo naudodamas prekes, dėl ko šalys susitaria.

        3.6. Jei prekių neatitikimas sutarties sąlygoms yra nereikšmingas ir negali daryti reikšmingos įtakos Pirkėjo galimybėms naudotis prekėmis, Pirkėjas negali reikalauti iš Pardavėjo nutraukti sutartį ir grąžinti už prekes sumokėtą sumą. Prekių neatitikimas sutarties sąlygoms laikomas nereikšmingu, jei dėl to nepablogėja pagrindinės prekių funkcijos atlikimo kokybė ar jos panaudojimas ir jos galima išvengti neatlikus vizualiai pastebimo prekių išvaizdos pokyčio..
3.7. Jei dėl netinkamo ar nekokybiško prekių montavimo atsirado neatitikimas sutarties sąlygoms, o prekes sumontavo Pardavėjas ar trečiasis asmuo (pagal susitarimą su Pardavėju), prekės laikomos netinkamomis sutarties sąlygoms, o Pirkėjas turi teisę reikalauti, kad Pardavėjas atitiktų šiame skyriuje nustatytus reikalavimus..
3.8. Didelių dydžių ir daugiau kaip 10 kg sveriančių prekių, neatitinkančių sutarties sąlygų, pristatymą mainų ar sutarties nutraukimo atvejais Pardavėjas vykdo savo sąskaita. Jei Pardavėjas atsisako pristatyti prekes, Pirkėjas turi teisę pristatyti prekes pats arba pasitelkdamas trečiuosius asmenis, tačiau Pardavėjo sąskaita.
        3.9. Jei prekės pristatomos Pirkėjui, Pardavėjas atlygina Pirkėjo patirtas prekių pristatymo išlaidas per tris darbo dienas nuo išlaidas patvirtinančio dokumento gavimo.


Naudojame slapukus, siekdami pagerinti mūsų tinklalapio vaizdą. Tęsdamai naršymą šiame tinklalapyje, sutinkate su mūsų slapukų naudojimo politika. Išsamiau.