Баннер 54
+370-52-060-262
Lietuva

Kėdės ir taburetės

Čia galite įsigyti ekonominės klasės ir aukščiausios kokybės kėdes ir taburetes, besiskiriančias dizainu ir medžiagomis. Mes siūlome kokybiškus gaminius iš natūralios medienos (beržo, riešuto, pušies, ąžuolo), metalo, plastiko ir medžio drožlių plokštės.
Metalinės kėdės Metalinės kėdės Medinės kėdės Medinės kėdės Taburetės Taburetės Kompiuteriniai krėslai Kompiuteriniai krėslai

Dizaino paprastumu išsiskirianti kėdė praktiškai ir patogiai niekuo nenusileidžia foteliui ar virtuvės kampui. Internetiniame kėdžių ir kėdžių kataloge yra šie dizainai:

- klasikiniai mediniai modeliai su minkšta ir kieta nugara

- kompaktiškos išmatos, lengvai tilpančios po stalu

- modernios metalinės kėdės

- stilingos ir originalios stacionaraus dizaino baro kėdės ir modeliai su aukščio reguliavimo funkcija.

Renkantis tinkamą modelį, atkreipkite dėmesį į galimus minkštų sėdynių ir atlošų variantus. Jums prieinamos šios apmušalų medžiagos:

- žakardas;

- šenilas;

- ragažė;

- eko-oda.

Kėdžių pirkimo namuose privalumai Jūsų Kambarys internetinėje parduotuvėje

Mūsų klientai mus vertina už: - didelį įvairių stilių modelių asortimentą; - produktų kokybė ir ilgaamžiškumas; - galimybė gauti gamintojo garantiją; - greitas pristatymas į visus Lietuvos regionus; - galimybė paimti prekes iš sandėlių Vilniuje; - nuolatos vykdomos akcijos ir pardavimas; - galimybė išduoti produkto išsimokėtiną planą.

Kėdes ir taburetes Vilniuje už mažą kainą galite užsisakyti internetu svetainėje arba paskambinę nurodytais telefono numeriais. Mūsų konsultantai patvirtins užsakymą kuo greičiau.

 

Naudojame slapukus, siekdami pagerinti mūsų tinklalapio vaizdą. Tęsdamai naršymą šiame tinklalapyje, sutinkate su mūsų slapukų naudojimo politika. Išsamiau.