Баннер 54
+370-52-060-262
Lietuva

Sienų plokštės (skydai) virtuvei

Internetinė parduotuvė siūlo nebrangiai įsigyti dekoratyvines prijuostes sienų ir virtuvės darbinių paviršių vidaus apdailai. Dėl ilgaamžiškumo, stiprumo ir drėgmę atstumiančių savybių jie gali lengvai pakeisti plyteles, o tapetų negalima palyginti su jų praktiškumu. Šiuolaikinės aukštos kokybės sienų plokštės pasižymi paprastu montavimu, paprasta priežiūra ir žema kaina (lyginant su tinko ir plytelių klojimu). Spalvų ir tekstūrų įvairovė leidžia harmoningai papildyti klasikinį ir madingą dizainą.

Išsamiau...
Rūšiuoti pagal: Rodyti pagal:
Kaina (€)
Matmenys Plotis (mm)
Gylis (mm)
Aukštis (mm)
Gamintojas

Gamintojo sieninių plokščių kaina internetiniame kataloge priklauso nuo gaminio dydžio (standartinio 1 cm storio) ir jų gamybai naudojamų medžiagų (PVC, MDF, medžio drožlių plokštės). Atsižvelgdami į savo norus, galite pasirinkti modelius, kurie išvaizda imituoja šias apdailos medžiagas:

- natūralus akmuo;

- mediena;

- tinkas;

- akmens drožlės;

- metalo lakštai ir kt.

Prijuostių pasirinkimas virtuvei ir jų naudojimo pranašumai

Šiuolaikinių technologijų dėka gerų sienų plokščių montavimas atliekamas geitai ir be pastangų. Pasirinkdami geriausią variantą sau, atkreipkite dėmesį į šiuos galimus plokščių pritvirtinimo prie sienos būdus:

- Populiariausias yra rėmo metodas, nes jo nereikia iš anksto paruošti. Sienoms išlyginti naudojama medinė lentjuostė, ant kurios tvirtinamos juostos. Šio tipo montavimas garantuoja konstrukcijos tvirtumą ir ilgaamžiškumą.

- plokščių sujungimas su paviršiumi. Prieš pradedant procedūrą, sienos turi būti išlygintos ir paruoštos klijavimui. Tada galite pradėti tvirtinti plokštes statybiniais klijais.

Gražios prijuostės virtuvės interjere atlieka šias funkcijas:

- kambario dekoravimas įvairioms dizaino idėjoms įgyvendinti;

- šilumos izoliacija;

 - garso izoliacija;

- estetinė funkcija (leidžia paslėpti paviršių, vamzdžių ir laidų sistemų trūkumus).

Sienų plokštes galite užsisakyti mūsų parduotuvėje su pristatymu visoje Lietuvoje, panaudojant Krepšelį mūsų arba telefonu.

 

Naudojame slapukus, siekdami pagerinti mūsų tinklalapio vaizdą. Tęsdamai naršymą šiame tinklalapyje, sutinkate su mūsų slapukų naudojimo politika. Išsamiau.