Баннер 54
+370-52-060-262
Lietuva

Spintos

Spintą – universali drabužių, drabužių, batų ir aksesuarų laikymo sistema. Internetinės parduotuvės «JŪSŲ KAMBARYS» į Vilnius pateikiamas didelis pasirinkimas nebrangių gamintojo spintelių, kurias galima nusipirkti palankiai pristačius. Išsamiame kataloge su nuotraukomis pateikiami įvairių kainų kategorijų modeliai, orientuoti į išdėstymą gyvenamajame kambaryje, prieškambaryje, miegamajame, valgomajame. Funkcionalūs baldai leidžia efektyviai organizuoti erdvę, viską, ko reikia, ant lentynų ir pakabos. Šiuolaikiniai gamintojai gamina įvairius spintelių modelius: Sūpynės ir kupė; Dėl drabužių ir batų; Su atvira / uždaros lentynos; Sujungti. Parduotuvės konsultantai padės jums išsirinkti tinkamus baldus, atsižvelgiant į asmeninius pageidavimus, patalpų ypatybes ir planuojamą biudžetą.
Spintos su stumdomomis durimis Spintos su stumdomomis durimis Viendurės spintos Viendurės spintos Dvidurės spintos Dvidurės spintos Tridurės spintos Tridurės spintos Keturdurės spintos Keturdurės spintos Kampinės spintos Kampinės spintos Lentynos Lentynos Indauja vitrina Indauja vitrina Knygų lentynos Knygų lentynos
Naudojame slapukus, siekdami pagerinti mūsų tinklalapio vaizdą. Tęsdamai naršymą šiame tinklalapyje, sutinkate su mūsų slapukų naudojimo politika. Išsamiau.