Баннер 54
+370-52-060-262
Lietuva

Išpardavimas - sekcijos

Sekcijų pirkimas išpardavime ar akcijaos metu yra kiekvieno, kuris moka skaičiuoti savo pinigus ir nenori papildomai mokėti už naujus baldus, noras. Ši situacija ypač aktuali tiems, kurie tik neseniai baigė remontą arba persikėlė į naują butą.

Išsamiau...
Rūšiuoti pagal: Rodyti pagal:
1 Baldų pardavimas internetinėje parduotuvėje Your Room – nuotrauka 1 13
V1446 x G365 x Š1562 mm
Sekcija "Solo Nr. 6"
120€ -20%
Įsigyti 99€ Nauda 21€

Šiuolaikinis stilius, ekologiškos medžiagos, patikima ir patogi furnitūra. Ergonomiškas sprendimas nedideliam svečių kambariui....

2 Baldų pardavimas internetinėje parduotuvėje Your Room – nuotrauka 1 3
V2100 x G530 x Š2700 mm
Sekcija "Martha-11" (Flora) (spalva venge/belfort)
380€ -35% Yra vietoje
Įsigyti 249€ Nauda 131€

Svetainė susideda iš 3 modulių (spinta drabužių pakabinimui, spinta su lentynomis, vidinė sekcija), kuriuos galima keisti vietomis arba atskirai vienas nuo kito, patalpinant skirtinguose kambariuose....

3 Baldų pardavimas internetinėje parduotuvėje Your Room – nuotrauka 1 3
V2100 x G530 x Š2700 mm
Sekcija "Martha-11" (Flora) (uosis šimo tamsus / uosis šimo šviesus)
380€ -35% Yra vietoje
Įsigyti 249€ Nauda 131€

Svetainė susideda iš 3 modulių (spinta drabužių pakabinimui, spinta su lentynomis, vidinė sekcija), kuriuos galima keisti vietomis arba statyti atskirai vieną nuo kito....

Baldų pardavimas internetinėje parduotuvėje Your Room – nuotrauka 1 3
V2100 x G530 x Š2700 mm
Sekcija "Martha-11" (Flora) (pušis karelija)
360€ -30%
Įsigyti 249€ Nauda 111€

Svetainė susideda iš 3 modulių (spinta drabužių pakabinimui, spinta su lentynomis, vidinė sekcija), kuriuos galima keisti vietomis arba statyti atskirai vieną nuo kito....

Kaina (€)
Matmenys Plotis (mm)
Gylis (mm)
Aukštis (mm)
TV nišos dydis Plotis (mm)
Aukštis (mm)
Gamintojas

Kodėl verta dalyvauti sekcijų išpardavime?

Puošiant gyvenamąjį kambarį, labai sunku nukrypti nuo seniai žinomų ir patikrintų sprendimų. Sekcijos yra populiariausias šių kambarių baldas. Jie yra erdvūs, funkcionalūs, gebantys paaukštinti bet kokio stiliaus interjerą - nuo klasikos iki ultramoderno.

Tačiau, atsižvelgiant į visus privalumus, tokie baldai turi trūkumą - jų kainą. Štai kodėl išpardavimai ir nuolaidos sekijoms yra tokie aktualūs. Dalyvaudami akcijose, galite tuo pačiu metu nusipirkti gražias ausines ir sutaupyti labai didelę sumą.

Sekcijų išpardavimas - sutaupykite pas mus!

Internetinė parduotuvė yourroom.lt siūlo pelningą svetainės sienų pardavimą kiekvienam skoniui ir biudžetui. Tai:

- klasikinės tiesios ausinės;

- kampas;

- modulinės ausinės;

- garso ir vaizdo įrangos spintelės ir lentynos bei daug daugiau.

Sekcijų išpardavimai Vilniuje būną gana dažnai. Tačiau ne kiekviena parduotuvė gali pasigirti geru pasirinkimu. Čia rasite geriausius baldų pramonės pavyzdžius. Daugiau nei 40 gamintojų reguliariai tiekia mums savo produktus - būkite tikri, kad turėsite iš ko pasirinkti!

yourroom.lt  internetinė parduotuvė yra jūsų galimybė įsigyti svetainių sekcijas Vilniuje parduodant su maksimaliu pelnu. Naršykite mūsų katalogą ir pateikite užsakymą jau dabar!

 

Naudojame slapukus, siekdami pagerinti mūsų tinklalapio vaizdą. Tęsdamai naršymą šiame tinklalapyje, sutinkate su mūsų slapukų naudojimo politika. Išsamiau.