Indų sausintuvas

4 prekių
:3
:9
10€
70%
4€
Green truck Yra vietoje
Dydžiai:
600 mm (Š)
Dydžiai:
500 mm (Š)
Dydžiai:
800 mm (Š)

Internetinės parduotuvės „Jūsų Kambarys“ modernių ir aukštos kokybės indų džiovyklių asortimentą atspindi patikimi chromo gaminiai, atitinkantys visus šiuolaikinius reikalavimus. Visų pirma, mes kalbame apie šių tipų modelius:

- vieno lygio žemos visų tipų indų konstrukcijos (lėkštės, puodeliai, šaukštai);

- dviejų lygių džiovyklos, kuriose džiovinimas vyksta dviem lygiais, o tai leidžia įdėti daugybę indų.

Tinkamai sutvarkius virtuvės komplektą, atitinkami indų džiovintuvai turi būti komplektuojami su specialiu padėklu, pagamintu iš plastiko arba nerūdijančio plieno. Tai leidžia apsaugoti virtuvės spinteles ar spinteles nuo perteklinės drėgmės.

Internetinis indų džiovyklių katalogas

Mūsų internetinėje baldų parduotuvėje galimi chromo gaminiai skiriasi pagal šiuos kriterijus:

- Tikslas. Yra įmontuoti spintelių modeliai, plokšti gaminiai virtuvės kriauklėms, stalviršių džiovintuvai indams laikyti, taip pat kompaktiški ant sienos montuojami variantai.

- Įrengimo ypatybės. Visų pirma, tai stacionarios chromuotos grotelės be išvyniojimo mechanizmo ir ištraukiami indų džiovintuvai su specialia teleskopinių kreiptuvų sistema

- forma. Tradiciniai tiesūs produktai, taip pat kampiniai indų džiovintuvai

Atsiskaitymas vienu paspaudimu

Užsisakyti aukštos kokybės indų džiovykles galite tiesiogiai svetainėje arba paskambinę nurodytu telefono numeriu. Visiems mažmeninės ir didmeninės prekybos pirkėjams siūlome mažiausią kainą už platų namų tobulinimo produktų asortimentą.

 

Parodyti Paslėpti

Naudojame slapukus, siekdami pagerinti mūsų tinklalapio vaizdą. Tęsdamai naršymą šiame tinklalapyje, sutinkate su mūsų slapukų naudojimo politika. Išsamiau.