Баннер 54
+370-52-060-262
Lietuva

Internetinės parduotuvės tinklaraštis „Yourroom.lt“

Miniatiūrinis virtuvės dydis mažuose Chruščiovuose neleidžia naudoti erdvaus komplekto. Savininkai net nesvajoja apie pilnavertę valgomojo zoną. Vietos trūkumą galima kompensuoti iš dalies aukojant baldus ar buitinę techniką, tačiau tokios manipuliacijos griauna virtuvės funkcionalumą ir gadina interjero dizainą.

Skaityti daugiau...

Rudens kainų kritimasNaujausių modelių nuolaidos iki 47 %

 

Skaityti daugiau...

Visi baldai jūsų kambariui

 

Skaityti daugiau...

Akcija "Baldai butui per 1 dieną " tiems, kurie nemėgsta ilgai laukti.

 

Skaityti daugiau...

Įsigijant vaikiškus baldus mūsų parduotuvėje Jūs ne tik sutaupysite, bet ir paruošite Jūsų vaiką mokyklai.

 

Skaityti daugiau...

Tai grandiozinis įvykis, kuris leidžia įsigyti geriausius baldus nuo geriausių Rusijos ir Europos gamintojų už pačias prieinamas kainas su pristatymu į bet kurį Lietuvos miestą.

Skaityti daugiau...

Sofų tendencijos 2021 metais

Dizaino tendencijos yra nepastovi sąvoka. Klasika keičiasi į šiuolaikinę, užleidžiant vietą art deco, paskui - minimalizmas, tada vėl klasika. Tačiau nesvarbu, kaip keičiasi stiliai, sofa visada vaidina pagrindinį elementą gyvenamųjų kambarių, miegamųjų ar salių apstatymo elementuose. Galvojant apie kambario dekorą, reikėtų atsižvelgti į aspektus, susijusius su jo vieta, tipu, forma.

Skaityti daugiau...

Naudojame slapukus, siekdami pagerinti mūsų tinklalapio vaizdą. Tęsdamai naršymą šiame tinklalapyje, sutinkate su mūsų slapukų naudojimo politika. Išsamiau.