Баннер 54
+370-52-060-262
Lietuva

Minkšti baldai

Minkšta baldai veikia kaip pagrindinis gyvenamojo kambario elementas, sukurdamas jaukumo ir jaukumo atmosferą. Internetinės parduotuvės kataloge «JŪSŲ KAMBARYS» į Vilnius pristatė gražias, patogias ir modernias gamintojo minkštas ausines už prieinamą kainą. Pas mus galite nusipirkti gatavų rinkinių ir atskirų gaminių, aprūpindami namą ar butą skoniu. Čia rasite didelį nebrangios ekonominės kategorijos baldų, aukščiausios klasės modelių dizainerių interjerui pasirinkimą: Tiesios ir kampinės sofos; Foteliai; Banketas; Minkštų baldų komplektai. Siūlomi produktai yra sertifikuoti, jiems pridedama gamintojo garantija. Mūsų konsultantai padės išsirinkti svetainės baldus, išsirinkti sofą virtuvei ar vaikų darželiui, sutvarkyti poilsio zoną biure. Užsakymų registracija lydi pristatymą.
Sofos Sofos Minkšti kampai Minkšti kampai Krėslai, Foteliai Krėslai, Foteliai Komplektai (sofa + krėslai) Komplektai (sofa + krėslai) Pufai Pufai
Naudojame slapukus, siekdami pagerinti mūsų tinklalapio vaizdą. Tęsdamai naršymą šiame tinklalapyje, sutinkate su mūsų slapukų naudojimo politika. Išsamiau.