Kriauklės virtuvei

6 prekių

Šiuolaikinės gamintojo kriauklės, pateiktos mūsų svetainėje, yra aukštos kokybės ir funkcionalios. Norint atsižvelgti į visus galimus niuansus perkant virtuvės kriauklę, rekomenduojame naudoti šias rekomendacijas:

- rinkitės gaminio dydį atsižvelgdami į virtuvės ir stalviršio matmenis (tada kiekvienas santechnikas lengvai  sumontuos kriauklę);

- nuspręskite spalvą (suderinkite ją su stalviršio tonu arba padarykite ją ryškiu akcentu);

- apgalvokite funkcionalumą (viena virtuvės kriauklė, produktas su keliais dubenėliais, modeliai su „sparnais“);

- jei reikia, apgalvokite galimybę sumontuoti priedus (maišytuvą, filtrų sistemas).

Kriauklių asortimentas internetinėje parduotuvėje JŪSŲ KAMBARYS

Visi produktai, reprezentuojantys internetinį virtuvės kriauklių katalogą svetainėje, išsiskiria produktų stiprumu ir patikimumu. Populiariausi modeliai (pagal klientų atsiliepimus) yra variantai, pagaminti iš šių medžiagų:

- granitas - dirbtinis akmuo (tokios virtuvės kriauklės yra patvarios ir tylios);

- nerūdijantis plienas - blizgus ir matinis (atsparus dilimui, praktiškas ir lengvai valomas);

- keramika (pasižyminti mažu jautrumu mechaniniams skrebiklių kempinių pažeidimams ir abrazyvinių valymo priemonių poveikiui, ilgai išlaiko savo pirminę išvaizdą).

Užsisakyti aukštos kokybės virtuvės kriauklę  Vilniuje galite užsisakę pirkinį svetainėje arba naudodamiesi atgalinio skambinimo funkcija. Pristatymas atliekamas visoje Lietuvoje. Jei jums reikia patarimo, mūsų operatoriai išsamiai atsakys į visus jūsų klausimus.

 

Parodyti Paslėpti

Naudojame slapukus, siekdami pagerinti mūsų tinklalapio vaizdą. Tęsdamai naršymą šiame tinklalapyje, sutinkate su mūsų slapukų naudojimo politika. Išsamiau.