Баннер 54
+370-52-060-262
Lietuva

Patalynės komplektas

Jei norite suteikti sau ir savo artimiesiems malonų ir sveiką miegą, internetinė baldų parduotuvė jūsų kambaryje suteikia galimybę įsigyti patalynės: čiužinių, čiužinių užvalkalų, patalynės ir pagalvių Vilniuje su pristatymu ar atsiėmimu iš įmonės prekybos vietų. Geras poilsis miegant yra raktas į gerovę nuo ryto iki vakaro. Naktį mūsų kūnas visiškai atsipalaiduoja, atnaujina dieną išeikvotas jėgas, energijos atsargas. Kokybiški ir modernūs lovai skirti čiužiniai leidžia kūnui miego metu užimti anatomiškai teisingą padėtį, pašalina stuburo stresą, taip užtikrinant patogiausią ir efektyviausią miegą.
Čiužiniai Čiužiniai Patalynė ir pagalvės Patalynė ir pagalvės

Šiandien populiariausi vartotojų tarpe yra ortopediniai čiužiniai, kuriuos pasirinkti nebus sunku, atsižvelgiant į individualius pageidavimus ir poreikius. Internetinis patalynės katalogas: mūsų internetinės parduotuvės lovų čiužiniai ir čiužinių užvalkalai, kuriuos atspindi platus įvairių modelių asortimentas. Norėdami greičiau pasirinkti tinkamą variantą, mes įdiegėme filtravimo funkcijas pagal kainą, dydį ir gamintoją, leidžiantį susiaurinti modelių asortimentą, kad atitiktų jūsų poreikius.

Kaip teisingai pasirinkti?

Lovos su ortopediniu čiužiniu negalima pakeisti nė viena, net ir patogiausia, sofa. Renkantis gerą lovos čiužinį, pirmiausia turėtumėte atkreipti dėmesį į pagrindines jų veisles. Čia rasite šias ortopedinių čiužinių galimybes:

1.Spyruoklė:

- spyruoklinis blokas bonelis;

- nepriklausomas spyruokles;

2.Be spyruoklių:

- lateksas;

- kombinuotas (kokoso lateksas)

Parduotuvės katalogą pateikia įvairūs modeliai, kurie skiriasi savo struktūra, dydžiu ir kaina. Norėdami prailginti gaminio tarnavimo laiką, rekomenduojame naudoti ploną apsauginį gaubtą (čiužinį). Jis apsaugo čiužinį nuo nešvarumų ir mechaninio audinio nusidėvėjimo. Čiužinių užvalkalai taip pat šildo. Jie parenkami atsižvelgiant į lovos formą ir dydį. Tarp populiariausių variantų verta pabrėžti modelius, pagamintus iš natūralių medžiagų, sintetinės tekstilės, latekso, taip pat įvairius derinius. Jei vertinate praktiškumą ir ekologiškumą, pirmenybę teikite natūraliajai tekstilei.

Čiužinius ir čiužinius galite užsisakyti Lietuvoje, pateikdami užsakymą internetu mūsų svetainėje arba telefonu. Mes parduodame prekes tiek didmenine, tiek mažmenine prekyba, o mūsų konsultantai visada mielai informuoja apie reklaminius pasiūlymus ir išpardavimus.

 

Naudojame slapukus, siekdami pagerinti mūsų tinklalapio vaizdą. Tęsdamai naršymą šiame tinklalapyje, sutinkate su mūsų slapukų naudojimo politika. Išsamiau.