Баннер 54
+370-52-060-262
Lietuva

Lovos ir sofos

Internetinės parduotuvės kataloge «JŪSŲ KAMBARYS» siūlo pirkti Vilnius nebrangios gamintojo lovos ir lovos. Didelis katalogas su nuotraukomis ir aprašymais leidžia pasirinkti jums patinkantį modelį pateikiant užsakymą su pristatymu. Lova naudojama kaip pagrindinė miego vieta, todėl ją perkant reikia kruopštaus požiūrio. Patyrę mūsų parduotuvės konsultantai padės jums pasirinkti patogius miegamojo ir vaikų darželio modelius, atsižvelgiant į matmenis, išvaizdą, asmenines nuostatas. Mūsų parduotuvėje yra baldai iš pirmaujančių gamyklų, siūlančių funkcionalius ir gražius lovų modelius pačiomis įvairiausiomis kainomis. Pagrindinės katalogo dalys yra: Pavieniai, pusantro, dvigubi gaminiai; Sofa; Dviejų pakopų lovos vaikams ir paaugliams. Visi produktai turi sertifikatus ir garantiją, yra pagaminti iš patikimų ir aukštos kokybės medžiagų ir furnitūros.
Vienvietės lovos Vienvietės lovos Pusantravietės lovos Pusantravietės lovos Dvivietės lovos Dvivietės lovos Dviejų aukštų lovos Dviejų aukštų lovos Sofos Sofos Patalynė ir pagalvės Patalynė ir pagalvės Lovų grotelės Lovų grotelės
Naudojame slapukus, siekdami pagerinti mūsų tinklalapio vaizdą. Tęsdamai naršymą šiame tinklalapyje, sutinkate su mūsų slapukų naudojimo politika. Išsamiau.