Баннер 54
+370-52-060-262
Lietuva

Svetainės baldai

Svetainė – pagrindinis kambarys bet kuriuose namuose, kambarys draugiškiems susitikimams ir šeimos pramogoms. Teisingai parinkti gražūs svetainės baldai daro kambarį jaukiu, suteikia jam unikalų stilių. Modernūs salės baldų komplektai leidžia suprojektuoti praktišką ir funkcionalų interjerą, atsižvelgiant į kambario ypatybes ir paskirtį.Internetinės parduotuvės kataloge «JŪSŲ KAMBARYS» siūlo pirkti Vilnius nebrangūs gaminių rinkiniai. Aukštos kokybės modeliai, pagaminti to paties stiliaus, susideda iš įvairių daiktų: Spintos - daiktų, drabužių, indų laikymo sistemos; TV- pjedestalų; Kabančios lentynos; Šoninės lentos ir komodos. Lentynų, spintelių ir stalčių parinkimas atliekamas atsižvelgiant į interjero stilių, dizainą, laisvą vietą kambaryje. Mažiems kambariams praktiškas variantas yra sumontuoti sieną - funkcinę spintelę su keliomis sekcijomis.
Svetainės sekcijos Svetainės sekcijos Mini sekcijos Mini sekcijos modulines sekcijos modulines sekcijos TV staliukai TV staliukai
Naudojame slapukus, siekdami pagerinti mūsų tinklalapio vaizdą. Tęsdamai naršymą šiame tinklalapyje, sutinkate su mūsų slapukų naudojimo politika. Išsamiau.