Vaikiški čiužiniai, pagalvės ir patalynė

6 prekių
:3
:9
70€
50%
37€
Green truck Yra vietoje
Dydžiai:
100 mm (V) x 2000 mm (G) x 800 mm (Š)
Dydžiai:
130 mm (V) x 1200 mm (G) x 600 mm (Š)
:3
Dydžiai:
110 mm (V) x 1600 mm (G) x 800 mm (Š)
Dydžiai:
130 mm (V) x 1900 mm (G) x 800 mm (Š)

Čiužinių, pagalvių ir skalbinių pasirinkimas vaikui

Jei ieškote kokybiškų ir modernių vaikiškų čiužinių, pagalvių ir patalynės, būtinai turėtumėte susipažinti su mūsų internetinės parduotuvės asortimentu.

Į ką atkreipti dėmesį perkant?

- Perkant čiužinius ir čiužinius mažam vaikui ar paaugliui, pirmiausia reikia atsižvelgti į jo tvirtumą, ilgaamžiškumą, patogumą, ekologiškumą ir hipoalergiškumą. Šiandien didžiausia paklausa yra ortopediniams modeliams be spyruoklių su aukštos kokybės tekstilinių čiužinių antklodėmis.

- Perkant kūdikio pagalvę, verta apsvarstyti: teisingą aukštį (kūdikiams negalima naudoti aukštų pagalvių), užpildo natūralumą (lino, plunksnos, bambuko, vilnos, pūkų), nekenksmingumą (specialus natūralių medžiagų apdirbimas sumažinti alergijos riziką), tinkamas standumas.

- Dėl patalynės rekomendacijos yra beveik identiškos, nes čia pirmiausia verta atkreipti dėmesį į medžiagų natūralumą ir jų hipoalergiškumą.

Užsakymas internetu vienu paspaudimu

Kreipdamiesi į mus, visada galite užsisakyti vaikiškų čiužinių, pagalvių ir patalynės su pristatymu bet kur Vilniuje ir Lietuvoje

Kodėl mes?

- platus kokybiškų geriausių gamintojų produktų pasirinkimas;

 - galimybė pirkti didmeninę ir mažmeninę prekybą;

 - prieinamos vaikų čiužinių, pagalvių ir patalynės kainos;

 - pristatymo laiku ir efektyvumas

 

Parodyti Paslėpti

Naudojame slapukus, siekdami pagerinti mūsų tinklalapio vaizdą. Tęsdamai naršymą šiame tinklalapyje, sutinkate su mūsų slapukų naudojimo politika. Išsamiau.